Apraksts

Vai jums patīk vingrot? Vivofit 4 ir vingrojumu izsekotājs, kas ļauj jums dzīvot ērtāk un veselīgāk. Aprīkojums ir konfigurēts ar akumulatoru, kura pārbaudītais darbības laiks ir 1 gads. Tādā veidā tas 24 stundu laikā kļūst par ļoti noderīgu rīku.

Šim modelim ir ūdens izturība. Lai uzlabotu redzamību, jūsu krāsu ekrāns sasniedz pietiekamu spilgtuma līmeni. Starp valkājamās personalizācijas aspektiem ekrāns atbalsta motīvu, seju un frāžu modifikācijas. Turklāt tā darbības uzlabošana ļauj sinhronizēt ar lietojumprogrammu Garmin Connect.

Joslu var aizstāt ar citām dažādās krāsās. Daļa no darbībām, kuras jūs varat sasniegt ar šo komandu, ir: konkrētu aktivitāšu klasifikācija (skriešana, pastaigas, peldēšana, cita starpā), izmantojot automātisko aktivitātes taimeri Move In. Vēl viens no bēdīgi slavenajiem aspektiem ir tā spēja ņemt vērā neaktīvos periodus, piemēram, atpūtu. Tehnoloģiskais aprīkojums ļauj katru dienu ieprogrammēt savus mērķus, cenšoties sasniegt savus mērķus.
Aktivitātes izsekotājs ar akumulatora darbības ilgumu 1 gadu

– vienmēr ieslēgts pielāgojams krāsu displejs un vismaz 1 gadu ilgs akumulatora darbības laiks¹; uzlāde nav nepieciešama
– Uzskaita soļus, attālumu un sadedzinātās kalorijas, uzrauga miegu un nodrošina personalizētu ikdienas soļa mērķi²
– Drošs peldēšanai un dušām³
– Periodiski tiek sinhronizēts ar Garmin Connect ?, kur varat saglabāt, plānot un koplietot savas aktivitātes, iesaistīties sociālajos izaicinājumos un daudz ko citu.
– Garmin Move IQ? funkcija automātiski nosaka darbību un klasificē darbības veidu Garmin Connect

24/7 valkājams
Aktivitātes izsekotājs vívofit 4 seko jūsu progresam visu diennakti un ļauj jums novadīt lādēšanas vadu, pateicoties tā akumulatora darbības ilgumam vairāk nekā 1 gadu. tas ir drošs arī baseinam vai dušai, un tā vienmēr ieslēgtais krāsu displejs ir spilgts un viegli saskatāms pat saules gaismā. Ļaujiet personībai spīdēt, pielāgojot ekrānu ar krāsu tēmām, pulksteņa sejām un teksta frāzēm vai nomainot joslu pret citu. Piederumu lentes ir pieejamas dažādās krāsās un stilos.

Ērtības uz rokas
Ar vívofit 4 mēs piedāvājam jums vairākus jaunus rīkus, kas paredzēti, lai padarītu dzīvi mazliet ērtāku. Izmantojiet laika apstākļu logrīku, lai ātri un ilustrēti apskatītu, kāda būs diena. Lietotnē iestatiet trauksmi, kas ieslēdzas jūsu ierīcē, vai pat iestatiet atpakaļskaitīšanas taimeri tieši no rokas, lai atgādinātu, kad ir pienācis laiks izslēgt krāsni. Nepareizi ievietojāt tālruni? Arī vívofit 4 var jums palīdzēt.

Pārvietojieties, vienkāršais ceļš
Nav nepieciešams manuāli sākt un apturēt aktivitātes taimeri. Pārvietojiet IQ. Tas var automātiski uzņemt un klasificēt dažādas darbības, piemēram, staigāšanu, skriešanu, riteņbraukšanu, peldēšanu un elipsveida izmantošanu. Pastaigām un skrējieniem tas pat var automātiski sākt darbību taimeri. Pārskatiet uzņemtos datus vēlāk vietnē Garmin Connect.

Papildu informācija

Krāsa

Balta

Video

Messenger
Messenger
X