Apraksts

Isostar Hydrate & Perform Pineapple izotoniska dzēriena pulveris ar ananasu garšu  ir paredzēts ogļhidrātu un elektrolītu dzēriena pagatavošanai, lai sportistam pirms un slodzes laikā nodrošinātu nepieciešamo šķidruma un enerģijas daudzumu organismā. Enerģijas dzēriena īpašā izotoniskā formula nodrošina ātrāku šķidruma uzsūkšanos organismā. Dzerot pirms slodzes, Jūs nodrošināsiet nepieciešamās šķidruma rezerves. Šķidruma uzņemšana slodzes laikā palīdzēs uzlabot sniegumu un izturību, samazinot kuņģa – zarnu trakta problēmu risku. Lietojot izotonisko dzērienu pēc slodzes, nodrošināsiet labāku atjaunošanās procesu.
Isostar Hydrate & Perform Pineapple izotoniskais dzēriens satur vitamīnus C un B1. Vitamīns C sekmē šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu, kas rodas organismā aktivitāšu laikā. Vitamīns B1 palīdz nodrošināt optimālu enerģijas metabolismu jeb pārvērst barības vielas enerģijā.
Izotoniskais dzēriens nesatur krāsvielas, konservantus un sastāvā ir tikai dabīgi aromatizētāji.
Lietot kā papildinājumu veselīgam dzīvesveidam un sabalansētam uzturam.

Ražotāja mājaslapa: isostar.fr

Papildu informācija

Garša

Ananāsu

Izmantošanas veids

Pirms treniņa, Treniņa laikā

Pagatavošana un lietošana

Izšķīdināt 2 kausiņus jeb 30g (atrodams iepakojumā) pulvera uz 500 ml ūdens.
Lietot iesildīšanās laikā – 150 ml ik pēc 15 minūtēm un slodzes laikā 150-250 ml ik pēc 15 minūtēm.
Var sākt lietot dzērienu 3 dienas pirms fiziskas slodzes, lai optimizētu hidratāciju un glikogēna uzkrāšanos, vai 3h līdz 1h30min  pirms slodzes, lai uzturētu hidratāciju un enerģijas uzkrājumus.

Sastāvs

Dekstroze, 28% brūnais niedru cukurs, glikozes sīrups, 2% jūras sāls, dabīgs aromatizētājs, vitamīni C un tiamīns (B1).Var saturēt: seleriju, olu, piena, sojas, glutēna daļiņas.

Uzturvielas

Uzturvielas 100g Porcija (500ml)
Enerģētiskā vērtība Kcal/Kj 372/1581 476/112
Ogļhidrāti 93g 28
tostarp cukuri 75g 22
Tauki 0
tostarp piesātinātās taukskābes 0
Sāls 2.0 0.6
C vitamīns  110mg=138%* 33mg=41%*
B1 vitamīns 1.4mg=127%* 0.42mg=38%*

*NRV – uzturvielu atsauces vērtība

Messenger
Messenger
X