Kolagēns tropiskais ābolu (250 g)

14.99

Kategorijas:

Apraksts

Palīdziet savam organismam uzturēt kolagēna ražošanu ar BalticVitamins Collagen, izcilu formulu kaulu, locītavu un ādas veselībai.

III un I tipa kolagēnu maisījums.

Kolagēns ir visizplatītākais proteīns mūsu organismā. Patiesībā tas ir viens no svarīgākajiem dažādu šķiedru struktūru ķieģeļiem un palīdz tās nostiprināt. Vispārīgi runājot, kolagēnu var uzskatīt par līmi, kas satur ķermeni kopā un palīdz uzturēt mūsu kaulus, saites, cīpslas, kapilārus un ādu veselīgu. Tāpēc kolagēns ir kļuvis diezgan populārs kā dabisks papildinājums un kā sastāvdaļa sejas krēmos, ķermeņa losjonos un šampūnos.

Kļūstot vecākam, samazinās endogēnā kolagēna ražošana, un jūs sākat pamanīt novecošanās pazīmes ādas izskatā un locītavu kustīgumā. Pat ja jūs regulāri un smagi vingrojat un dzīvojat strauju dzīves ritmu, ir normāli, ka jūsu kaulos ne vienmēr notiek optimāla kolagēna atjaunošanās.

Jūs varat palīdzēt savam organismam saglabāt un aizsargāt kolagēnu, ievērojot veselīgu dzīvesveidu un pievienojot

BalticVitamins Kolagēns sabalansētu uzturu, pārliecinoties, ka piepildāt savu ķermeni ar šo svarīgo uzturvielu.

Lai padarītu produktu vēl pilnīgāku un vēl vairāk veicinātu kolagēna ražošanu, BalticVitamins kolagēns ir bagātināts ar vienu svarīgu mikroelementu: magniju. Šis ir minerāls, kas piedalās šūnu dalīšanās procesā, atbalsta normālu olbaltumvielu sintēzi un palīdz uzturēt normālus kaulus.

Turklāt šai formulai ir papildu ekstra. Tas satur C vitamīnu, kam ir nozīme endogēnā kolagēna veidošanā.

Kā augstākās kvalitātes formula, BalticVitamins kolagēns apvieno visas kolagēna, magnija un C vitamīna priekšrocības garšīgā, bez aspartāma ikdienas porcijā, kas ir ideāli piemērota tiem, kas seko sava ķermeņa veselību atbalstošajām struktūrām.

BalticVitamins kolagēna īpašības:

  • TOP kvalitātes kolagēna formula
  • Ar magniju, lai atbalstītu normālu kaulu uzturēšanu
  • Bagātināts ar C vitamīnu, lai veicinātu kolagēna ražošanu
  • Nesatur aspartāmu
  • Aromatizēts pulveris

Papildu informācija

Garša

Ābolu