Pulveris High Protein 90 Vanilla 700g

23.95

Augstas kvalitātes proteīns – ar augstu bioloģisko vērtību.
Mūsdienīgāks iepakojums ērtākai lietošanai un dzēriena pagatavošanai.
Satur kalciju, kas nodrošina optimālu muskuļu darbību, pateicoties tā iesaistei muskuļu kontrakciju procesā.
Satur magniju, kas palīdz mazināt nogurumu un nespēku – magnijam ir vitāla nozīme glikogēna pārvēršanā par glikozi, kas ir galvenais enerģijas avots slodzes laikā.
Bagātīgs vitamīnu avots – satur E, C, B6, B1, B2, PP vitamīnus.
ISOSTAR Clean Engagement simbols.
UTZ sertificēts kakao.
Piemērots ikdienas lietošanai.

Kategorija: ,

Apraksts

Isostar High Protein 90 Vanilla pulveris proteīna dzēriena pagatavošanai ir īpaši izstrādāts, lai uzturētu un palielinātu muskuļu apjomu. Formula satur augstas kvalitātes, ar augstu bioloģisko vērtību proteīnu, kas nodrošina muskuļu masas palielināšanu un saglabāšanu atbilstošu treniņu laikā. Proteīna dzēriens ir piemērots ikdienas lietošanai.

Proteīna pulveris ir bagātināts ar 6 vitamīniem (vitamīns B1, vitamīns B2, vitamīns B6, vitamīns PP, vitamīns C un vitamīns E) un minerālvielām – kalcijs un magnijs, kas nodrošina efektīvu muskuļu darbību. Vitamīns B6 nodrošina olbaltumvielas un glikogēna uzsūkšanos, vitamīns B2 un vitamīns B6 ir iesaistīti sarkano asinsķermenīšu veidošanā, kas piedalās skābekļa transportēšanas procesos asinīs. Vitamīns E darbojas kā antioksidants, aizsargājot šūnas no brīvo radikāļu ietekmes. Vitamīni C, B2, PP, B6 un magnijs palīdz mazināt nogurumu un nespēku. Magnijam ir vitāla nozīme glikogēna pārvēršanā par glikozi, kas ir galvenais enerģijas avots slodzes laikā. Kalcijs nodrošina optimālu muskuļu darbību, pateicoties tā iesaistei muskuļu kontrakciju procesā.

ISOSTAR Clean Engagement simbols garantē – produkts nesatur neatļautas vielas, produkts tiek regulāri pārbaudīts un analizēts neatkarīgās laboratorijās, produktu ražošanā tiek izmantotas tikai pārtikas sastāvdaļas, dabai draudzīgs iepakojums.

UTZ sertificēts kakao – kvalitatīva produkcija, kas iegūta drošos un piemērotos darba apstākļos, kā arī saudzējot vidi.

Lietot Isostar High Protein Vanilla proteīna pulveri kā papildinājumu sabalansētam un daudzveidīgam uzturam.

Papildu informācija

Garša

Vaniļas

Izmantošanas veids

Pēc treniņa